Strona główna » Aktualności

Aktualności

Zapisy na wyjazd do Wilczyc!

  • przez

Stowarzyszenie Dolnośląskie Forum Integracyjne zaprasza na trzeci i ostatni wyjazd rekreacyjno – wędkarski w tym roku dla osób z niepełnosprawnością w ramach realizacji projektu „Na Dolnośląskim Szlaku 2021”    Już 25.09.2021 r. (sobota) pojedziemy na łowisko Wilczyce. Poza nauką wędkowania, oferujemy: – miło spędzony czas… Czytaj dalej »Zapisy na wyjazd do Wilczyc!

Krótko o wyjeździe na łowisko do Węgrowa!

  • przez

11 września odbył się drugi z trzech zaplanowanych wyjazdów rekreacyjno – wędkarskich do Węgrowa w ramach realizacji projektu „NA DOLNOŚLĄSKIM SZLAKU 2021„, który realizowny jest ze środków PFRON, będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Pogoda nam dopisała, do tego ryby brały jak szalone, a… Czytaj dalej »Krótko o wyjeździe na łowisko do Węgrowa!

Zapisy na wyjazd do Węgrowa!

  • przez

Stowarzyszenie Dolnośląskie Forum Integracyjne zaprasza na drugi wyjazd rekreacyjno – wędkarski dla osób z niepełnosprawnością w ramach realizacji projektu „Na Dolnośląskim Szlaku 2021”  Już 11.09.2021 r. (sobota) pojedziemy na łowisko Węgrów (pomiędzy Trzebnicą a Oleśnicą). Poza nauką wędkowania, oferujemy:- miło spędzony czas na łonie przyrody, –… Czytaj dalej »Zapisy na wyjazd do Węgrowa!

Fotorelacja z wyjazdu do Domaniowa!

  • przez

5 września 2021 r. w ramach realizacji projektu „NA DOLNOŚLĄSKI  SZLAKU 2021” pojechaliśmy na Dożynki Wojewódzkie do Domaniowa. Wyjazd niezwykle interesujący, bo pokazał, że Dożynki, bez względu gdzie się odbywają i jaki jest ich zasięg, to ważne wydarzenie dla lokalnych środowisk i społeczności, to wydarzenie,… Czytaj dalej »Fotorelacja z wyjazdu do Domaniowa!

Relacja z pierwszego wyjazdu rekreacyjno – wędkarskiego do Sielskiej Wody!

  • przez

04 września b.r odbył się pierwszy z trzech zaplanowanych wyjazdów rekreacyjno – wędkarskich organizowanych przez Stowarzyszenie Dolnośląskie Forum Integracyjne w ramach projektu „NA DOLNOŚLĄSKIM SZLAKU 2021”. Projekt finansowany jest ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, dzięki czemu osoby uczestniczące w projekcie… Czytaj dalej »Relacja z pierwszego wyjazdu rekreacyjno – wędkarskiego do Sielskiej Wody!

Wycieczka do Domaniowa na Dożynki Wojewódzkie!

  • przez

Dolnośląskie Forum Integracyjne zaprasza osoby z niepełnosprawnością z Dolnego Śląska na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą na Dożynki Wojewódzkie, które odbędą się w niedzielę, 5 września 2021r. w Domaniowie.Wyjazd o godzinie: 12:30, powrót około 21:00.Zapisy prowadzone będą poprzez e-mail: marcinlabeda@wp.plW zgłoszeniu proszę podać stopień niepełnosprawności oraz kontakt do… Czytaj dalej »Wycieczka do Domaniowa na Dożynki Wojewódzkie!

Pierwszy wyjazd rekreacyjno – wędkarski

  • przez

Stowarzyszenie Dolnośląskie Forum Integracyjne rozpoczyna zapisy dla osób z niepełnosprawnością na pierwszy wyjazd wędkarski w ramach realizacji projektu „Na Dolnośląskim Szlaku 2021„.Już 04.09.2021 r. pojedziemy na łowisko Sielska Woda. Poza nauką wędkowania, oferujemy:- miło spędzony czas na łonie przyrody, – czyste powietrze, – świetne towarzystwo,… Czytaj dalej »Pierwszy wyjazd rekreacyjno – wędkarski

Siła jest w Nas!

  • przez

CEL PROJEKTU: Celem naszego projektu jest pomoc w sytuacjach kryzysowych oraz wsparcie psychologiczne dla osób z niepełnosprawnością w czasie pandemii. Sytuacja epidemiologiczna i związane z nią ograniczenia powodują pogorszenie stanu psychicznego wielu osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin. Wprowadzone obostrzenia, zamknięcie części szkół i zakładów… Czytaj dalej »Siła jest w Nas!

Czas na DŚ bez barier – iBook

  • przez

W ramach projektu przygotowano wersję elektroniczną albumu fotograficznego „Czas na Dolny Śląsk bez barier”, ze zdjęciami przedstawiającymi życie osób z niepełnosprawnością mieszkających na Dolnym Śląsku, wykonaną w systemie iOS z przeznaczeniem do publikacji na urządzeniach typu iPAD. Ponadto aplikacja została wzbogacona o film, promujący Operę… Czytaj dalej »Czas na DŚ bez barier – iBook