Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Wycieczki do stadniny koni za nami!

  • przez

W ramach projektu 51 dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością oraz 9 opiekunów odwiedziło w dniach 23.11.2021-25.11.2021 r., stadninę koni w Siedlcu koło Trzebnicy. Do udziału w projekcie wybrane zostały: Warsztat Terapii Zajęciowej z Trzebnicy, Zespół Szkół Specjalnych w Oławie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J.Korczaka… Czytaj dalej »Wycieczki do stadniny koni za nami!

Ostatni w tym roku wyjazd na łowisko do Wilczyc!

  • przez

25 września odbył się trzeci i ostatni w tym roku wyjazd rekreacyjno – wędkarskich do Węgrowa w ramach realizacji projektu „NA DOLNOŚLĄSKIM SZLAKU 2021„, który realizowany jest ze środków PFRON, będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Ponieważ był to ostatni wyjazd, nie mogło obyć… Czytaj dalej »Ostatni w tym roku wyjazd na łowisko do Wilczyc!

Krótko o wyjeździe na łowisko do Węgrowa!

  • przez

11 września odbył się drugi z trzech zaplanowanych wyjazdów rekreacyjno – wędkarskich do Węgrowa w ramach realizacji projektu „NA DOLNOŚLĄSKIM SZLAKU 2021„, który realizowny jest ze środków PFRON, będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Pogoda nam dopisała, do tego ryby brały jak szalone, a… Czytaj dalej »Krótko o wyjeździe na łowisko do Węgrowa!

Zapisy na wyjazd do Węgrowa!

  • przez

Stowarzyszenie Dolnośląskie Forum Integracyjne zaprasza na drugi wyjazd rekreacyjno – wędkarski dla osób z niepełnosprawnością w ramach realizacji projektu „Na Dolnośląskim Szlaku 2021”  Już 11.09.2021 r. (sobota) pojedziemy na łowisko Węgrów (pomiędzy Trzebnicą a Oleśnicą). Poza nauką wędkowania, oferujemy:- miło spędzony czas na łonie przyrody, –… Czytaj dalej »Zapisy na wyjazd do Węgrowa!

Fotorelacja z wyjazdu do Domaniowa!

  • przez

5 września 2021 r. w ramach realizacji projektu „NA DOLNOŚLĄSKI  SZLAKU 2021” pojechaliśmy na Dożynki Wojewódzkie do Domaniowa. Wyjazd niezwykle interesujący, bo pokazał, że Dożynki, bez względu gdzie się odbywają i jaki jest ich zasięg, to ważne wydarzenie dla lokalnych środowisk i społeczności, to wydarzenie,… Czytaj dalej »Fotorelacja z wyjazdu do Domaniowa!

Relacja z pierwszego wyjazdu rekreacyjno – wędkarskiego do Sielskiej Wody!

  • przez

04 września b.r odbył się pierwszy z trzech zaplanowanych wyjazdów rekreacyjno – wędkarskich organizowanych przez Stowarzyszenie Dolnośląskie Forum Integracyjne w ramach projektu „NA DOLNOŚLĄSKIM SZLAKU 2021”. Projekt finansowany jest ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, dzięki czemu osoby uczestniczące w projekcie… Czytaj dalej »Relacja z pierwszego wyjazdu rekreacyjno – wędkarskiego do Sielskiej Wody!

Wycieczka do Domaniowa na Dożynki Wojewódzkie!

  • przez

Dolnośląskie Forum Integracyjne zaprasza osoby z niepełnosprawnością z Dolnego Śląska na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą na Dożynki Wojewódzkie, które odbędą się w niedzielę, 5 września 2021r. w Domaniowie.Wyjazd o godzinie: 12:30, powrót około 21:00.Zapisy prowadzone będą poprzez e-mail: marcinlabeda@wp.plW zgłoszeniu proszę podać stopień niepełnosprawności oraz kontakt do… Czytaj dalej »Wycieczka do Domaniowa na Dożynki Wojewódzkie!

Pierwszy wyjazd rekreacyjno – wędkarski

  • przez

Stowarzyszenie Dolnośląskie Forum Integracyjne rozpoczyna zapisy dla osób z niepełnosprawnością na pierwszy wyjazd wędkarski w ramach realizacji projektu „Na Dolnośląskim Szlaku 2021„.Już 04.09.2021 r. pojedziemy na łowisko Sielska Woda. Poza nauką wędkowania, oferujemy:- miło spędzony czas na łonie przyrody, – czyste powietrze, – świetne towarzystwo,… Czytaj dalej »Pierwszy wyjazd rekreacyjno – wędkarski

Skip to content